Kanoistika - Informace

Informace - Jakub Suchý, kuba.suchy.jkb@gmail.com

Kolik to stojí

Informace - Jakub Suchý, kuba.suchy.jkb@gmail.com

Příspěvky možno platit přes běžný účet TJ, č.:  12137071/0100 s uvedením jména, za co platí apod.

Stručné představení oddílu

Oddíl kanoistiky byl založen v roce 1977. Sdružuje vodáky několika generací. Současně má 70 členů.  Jezdí se na kajacích a singlkanoích. Oddíl se věnuje turistice na divoké vodě, vodnímu rodeu, extrémním sjezdům a expedicím a okrajově také vodnímu slalomu a seakayakingu. V týdnu trenují většinou individuálně na domácím slalomovém kanálu v Troji. O víkendech a dovolených se pouští na výlety do Alp či dál po Evropě a občas i na jiný kontinent za větším dobrodružstvím. Trend velkých autobusových zájezdů v posledních letech ustoupil výletům menších skupinek, nicméně v souhrnu jsou jednotlivé buňky oddílu velmi aktivní.
Informační portál oddílu je na adrese www.vodacitroja.cz. Oddíl má malou loděnici u areálu fotbalového hřiště Sokola Troja ve Vodácké ulici za dřevěným trojským koněm.

Spousty fotek z akcí našeho oddílu jsou na http://jkbphoto.cz/fotky/voda/